Informace o nás

Kvalitní registrace za bezkonkurenční ceny

Prezentovat své služby na internetu je dnes běžnou, a nutnou součástí marketingu velkých i menších firem. Veškeré starosti s tím spojené je možné svěřit do rukou skutečných profesionálů. Máte-li zájem o rychlou, spolehlivou a levnou registraci do katalogů a vyhledávačů, na webu Kvalitní registrace naleznete všechny důležité informace.      

Postaráme se za vás!

Zatímco se budete věnovat svým vlastním aktivitám, my zařídíme vše potřebné. Provádíme registrace jak do bezplatných, tak placených katalogů/vyhledávačů. Zabýváme se také tvorbou vzájemné výměny odkazů (linkbuilding) či zápisem vašich služeb do inzertních serverů, jako například bazos, hyperinzerce apod. Obrátit se na nás můžete i v případě různých administrativních věcí na PC, včetně tvorby e-mailové kampaně, kontaktování firem, vyhledávání kontaktů atd.

Co vám ještě můžeme nabídnout? Tvorbu velmi kvalitních PR článků a jejich vložení do 50 PR webů (toto číslo není konečné, počet se neustále zvyšuje). Na zpracování textů se podílejí profesionální copywriteři, kteří mají v psaní čtivých a obchodně úspěšných článků dlouhodobou praxi. A nabídnout můžeme, v případě vašeho zájmu, také zařízení a zprostředkování placené reklamy ve vyhledávačích.       

Jak vše probíhá?

Registraci do katalogů provádíme velmi pečlivě, a to zásadně ručně – bez použití automatických robotů. Tak, aby byl odkaz skutečně zařazen do správných kategorií. Touto činností se zabýváme intenzivně, všichni zákazníci proto mohou využít našich bohatých zkušeností a vědomostí, které neustále rozšiřujeme. Spokojený klient je pro nás hlavní prioritou.

Veškeré podrobnosti o nabízených službách či aktuálním ceníku snadno a rychle najdete na našich webových stránkách kvalitniregistrace.eu. Velice jednoduše se každý zájemce zorientuje také v informacích, které se týkají objednávky registrace apod. Budete-li nás kontaktovat s jakýmkoliv dotazem, obratem a rádi vám odpovíme.

Registrace webové stránky do jednoho katalogu je 3,- Kč.

 

 

 

 

Spolupráce s webovky-seo